Контроль доступу

Найкращий спосіб захисту об'єктів інфраструктури від несанкціонованих проникнень. Рішення запобігають проникненню зловмисників, одночасно забезпечуючи вільний доступ до інфраструктури легітимним користувачам і авторизованим особам.
Готові обговорити проект?
Зв'яжемося зручним для вас способом і відповімо на всі запитання
Обіцяємо не використовувати Ваші дані з метою маркетингу та реклам

Клас рішень NAC

Portnox
Portnox CORE забезпечує 100% видимість і контроль усіх пристроїв, підключених до вашої мережі. Portnox CORE - це програмна платформа для управління доступом мережі (NAM), що дає змогу легко й ефективно вирішувати завдання, пов'язані із забезпеченням дотримання корпоративних стандартів безпеки.

Portnox CORE гарантовано виявляє і профілює всі пристрої у Вашій мережі без використання агентів або додаткового апаратного забезпечення, незалежно від способу під'єднання: дротове, бездротове, віртуальні мережі.
Portnox пропонує ультрасучасний, легко реалізований підхід до безпеки мережі, який дасть Вам змогу:

Бачити - виявлення і профілювання будь-яких кінцевих пристроїв (включно з IoT) у корпоративній мережі без використання агентів, у реальному часі, незалежно від типу підключення

Контролювати - управління ризиками завдяки активному обмеженню доступу, ізоляції або блокуванню пристроїв; автоматизації коригувальних дій (встановлення патчів, запуск антивірусного ПЗ тощо)

Автоматизувати - автоматичні сценарії реагування, що дають змогу CISO скоротити час і витрати на ручне опрацювання інцидентів.

Керування мобільними пристроями

Symantec: Mobility Suite
Модуль управління мобільними пристроями (MDM) Symantec: Mobility Suite пропонує централізовану систему для
управління пристроями та захисту даних для складних і різнорідних ландшафтів мобільних пристроїв, якими повинні керувати підприємства.

За допомогою рішення Symantec ви можете виконати управління пристроями підприємства, мобільною електронною поштою і розгортанням додатків. Крім цього, захист мобільних даних і пристроїв, отримання повної видимість і контролю мобільного середовища, незалежно від платформи, типу пристрою.
Citrix Endpoint Manager
Завдяки технології уніфікованого управління кінцевими пристроями (UEM) будь-яка точка стає ідеальним робочим місцем. Дозвольте співробітникам працювати, як вони хочуть, коли вони хочуть і де вони хочуть, з можливістю управління будь-яким додатком, пристроєм і платформою з єдиного місця. Керуйте всіма додатками та кінцевими пристроями з єдиного місця і надайте користувачам цифрове робоче місце, яке необхідне їм для підвищення продуктивності.
SOTI MobiControl
SOTI MobiControl робить управління мобільністю підприємства (EMM) простішим, ніж будь-коли раніше. Це дає змогу компаніям безпечно керувати будь-яким пристроєм або кінцевою точкою з будь-яким форм-фактором і будь-якою операційною системою впродовж усього їхнього життєвого циклу: від розгортання до виходу з експлуатації.

Він контролює всі аспекти мобільності бізнесу, від відстеження фізичних активів до управління додатками та контентом, і водночас забезпечує безпеку пристроїв і даних. Тепер, завдяки високому рівню масштабованості, з використанням нової технології SOTI XTreme, нового Android Scripting Engine, що підтримує JavaScript і дає змогу адміністраторам створювати сценарії складних дій управління, які можуть виконуватися автономно.

Багатофакторна аутентифікація

OneSpan Intelligente Adaptive Autentication
Інтелектуальна адаптивна аутентифікація допомагає знизити ризик шахрайства, підвищити якість обслуговування клієнтів і відповідати вимогам. Інтелектуальна адаптивна аутентифікація OneSpan забезпечує високий рівень захищеності для кожної унікальної взаємодії з клієнтом.
Ні більше ні менше. Це забезпечує найкращий користувацький досвід.

Інтелектуальна адаптивна аутентифікація виконує це за допомогою аналізу в реальному часі величезних обсягів даних про користувачів, пристрої та транзакції, що призводить до оцінки ризику.

OneSpan пропонує найглибшу інтеграцію і прозорість у мобільному каналі. Це забезпечує точне виявлення шахрайства і меншу кількість помилкових спрацьовувань, а також більш ефективний захист у швидко зростаючому мобільному оточенні.

Gemalto SafeNet Trusted Access
Багатофакторна автентифікація відіграє важливу функцію в будь-якій організації - забезпечує доступ до корпоративних мереж, захищає особистості користувачів і гарантує їхню автентичність.
Потреби бізнесу в хмарних додатках і мобільних пристроях, що розвиваються, у поєднанні зі зростаючими загрозами та необхідністю зниження витрат вимагають абсолютно нових підходів до управління доступом. SafeNet Trusted Access - це сервіс управління доступом, який поєднує в собі зручність єдиного входу і безпеку підтвердженого доступу.

Перевіряючи особистість, застосовуючи політики доступу та застосовуючи інтелектуальний єдиний вхід, організації можуть забезпечити безпечний і зручний доступ до численних хмарних і веб-додатків з однієї зручної для навігації консолі.
Надайте зручний, безпечний доступ до вашого підприємства з RSA SecurID Access, провідним рішенням для багатофакторної аутентифікації та ідентифікації. Незалежно від того, розгортаєте ви його "як службу" в хмарі або локально, RSA SecurID Access захищає як додатки SaaS, так і традиційні корпоративні ресурси за допомогою повного спектра методів аутентифікації та динамічних політик доступу з урахуванням ризиків.

Динамічні бази даних загроз

McAfee Global Threat Intelligence
На основі даних, що збираються мільйонами датчиків по всьому світу і численним колективом дослідників, McAfee Labs використовує службу McAfee Global Threat Intelligence (GTI) для обміну актуальною і важливою інформацією про загрози безпеці.
Ця хмарна служба збору інформації про загрози працює цілодобово і служить джерелом метрик, що дають змогу виявляти загрози та визначати контекстну репутацію, що дає змогу забезпечувати точний захист як від відомих, так і від загроз безпеки, які щойно виникли.

Завдяки прямій інтеграції з нашими продуктами для забезпечення безпеки служба McAfee GTI дає змогу забезпечувати миттєвий захист від новітніх загроз, що скорочує експлуатаційні витрати та часовий інтервал між виявленням і стримуванням атак.
IBM X-Force Exchange
IBM X-Force Research - це одна з найбільш визнаних у світі дослідницьких груп у галузі промислової безпеки. Фахівці у сфері безпеки виконують моніторинг і аналіз загроз безпеки з різних джерел, надаючи результати аналізу загроз для сімейства продуктів IBM Security. IBM X-Force випускає багато матеріалів провідних фахівців галузі про дослідження різних аспектів безпеки, щоб допомогти своїм клієнтам, колегам-дослідникам і широкій громадськості краще зрозуміти актуальні ризики безпеки та запобігти загрозам, що виникають.

HP Threat Central
HP Threat Central дає змогу підприємствам співпрацювати в заснованій на співтоваристві платформі, яка містить динамічний аналіз загроз для отримання актуальних,
дієвих даних для боротьби з передовими кіберзагрозами. З огляду на нинішній ландшафт безпеки, можливість обміну інформацією про загрози між організаціями та застосування ідей, отриманих завдяки обміну інформацією, є вкрай важливими для боротьби зі зростаючим співтовариством зловмисників і мінімізації потенційних втрат бізнесу.
Ixia Application and Threat Intelligence
Служба підписки Ixia Application and Threat Intelligence (ATI) доповнює захист мережі, надаючи новітню інформацію про загрози. Використовуючи передові методи та методики спостереження,
виділена команда Ixia, що займається дослідженням застосунків і безпеки, виявляє, реєструє та надає поточні оновлення для вашого ATI. На основі власних досліджень команда ATI об'єднує нещодавно виявлені атаки та шкідливі програми, забезпечуючи розуміння застосунків, зокрема протоколів, атак безпеки та поліпшень продуктів для 400+ застосунків, які відстежує ATI. Розподіл і оптимізація процесів доставки трафіку.
F5 Silverline Threat Intelligence
Відбийте шкідливу активність до того, як вона потрапить у вашу мережу.
Шкідливі комунікації та атаки, що постійно розвиваються, загрожують вашому бізнесу в середовищах - локальних, хмарних і гібридних. F5 Silverline Threat Intelligence - це хмарна керована служба, яка блокує шкідливі дії до того, як вони потраплять у ваше середовище. Це підвищує ефективність завдяки усуненню непотрібних зусиль, що витрачаються на обробку повідомлень про загрози. Silverline Threat Intelligence повністю розгорнутий і управляється 24x7 спеціалізованими експертами з безпеки F5.