Мережева безпека

Забезпечення інформаційної безпеки комп'ютерної мережі та її ресурсів, а також даних, що зберігаються в ній і передаються нею і користувачів, які працюють з нею. Фахівці безпеки в цьому напрямі вивчають проблематику і розробляють рішення в програмному або апаратному вигляді, а також методи і практичні правила роботи з мережею.
Готові обговорити проект?
Зв'яжемося з Вами зручним для вас способом і відповімо на всі питання
Обещаем не использовать Ваши данные в целях маркетинга и рекламы

Захист від розподілених атак типу "відмова в обслуговуванні" DDoS

Corero DDoS Protection
Компанія Corero Network Security представила новий підхід до захисту інфраструктури та критичних сервісів від DDoS атак.
Вони присвятили себе підвищенню безпеки та доступності Інтернету за допомогою розгортання інноваційних рішень захисту мережевої інфраструктури від DDoS атак.
Лінійка продуктів вендора Corero має можливість розгортання в різних топологіях. Рішення SmartWall Threat Defense System (TDS) використовує сучасну архітектуру захисту від DDoS-атак, даючи змогу безперервно передавати легітимний користувацький трафік. Метою рішення для автоматичного запобігання DDoS-атакам є захист мережевої інфраструктури клієнта, онлайн-сервісів і конфіденційних даних від DDoS-атак. Рішення Corero мають високу продуктивність у своїй галузі та здатні забезпечити надійний захист із можливістю гнучкого масштабування і з низькою сукупною вартістю володіння для клієнта. Ці рішення призначені для забезпечення захисту від атак у режимі реального часу з безперервною видимістю загроз.
Arbor DDoS Protection
Рішення від компанії Arbor Networks здатні надати високий рівень безпеки для найвимогливіших і складних мереж від DDoS атак і просунутих мережевих загроз.
Компанія Arbor Networks була заснована в 2000 році з метою вирішення завдання ефективного виявлення і запобігання DDoS-атак операторами зв'язку..


Постійний розвиток завдяки тісному контакту Arbor Networks зі світовими операторами зв'язку відкрив для компанії можливість створення та розвитку у своїх рішеннях глибокого аналізу пірингу та маршрутизації, механізмів побудови звітів і платформу для надання додаткових послуг. Компанія Arbor Networks надає широкий набір продуктів і послуг із захисту від DDoS-атак для компаній, хмарних хостинг і сервіс провайдерів. Незалежно від того, чи то повною мірою керовані сервіси; віртуальні, хмарні або on-premise пристрої, Arbor володіє моделлю розгортання, масштабованістю та гнучкою моделлю ліцензування, щоб задовольнити потреби будь-якої сучасної компанії..

Аналіз трафіку, виявлення аномалій і розподілених атак

GenieATM Series
GenieATM пропонує комплексне рішення для аналізу трафіку в масштабі всієї мережі для інтернет-провайдерів (інтернет-провайдерів), IDC (інтернет-центрів обробки даних) і

підприємств, які прагнуть надійності, ємності та продуктивності операторського рівня. GenieATM, що володіє інтелектуальними можливостями моделювання мереж і вдосконаленим механізмом виявлення аномалій, пропонує потужний аналіз даних про трафік, миттєвий захист від атак DDoS і гнучкі звіти про трафік, які дають операторам мереж необхідні дані для ухвалення рішень важливих для їхньої бізнес-стратегії..
Flowmon
Рішення Flowmon Networks - високопродуктивні, легко масштабовані, прості в розгортанні та експлуатації,

є лідерами у сфері мережевого моніторингу серед інструментів, що базуються на використанні NetFlow/IPFIX протоколів. Великі корпорації, інтернет-сервіс провайдери, державні установи, а також невеликі та середні компанії покладаються на рішення Flowmon - для підтримання порядку в мережі, виявлення аномального трафіку і забезпечення контролю.
NetflowAnalyzer
NetFlow Analyzer, комплексний інструмент аналізу трафіку, виконає обробку потоків даних для забезпечення наочного представлення показників пропускної здатності мережі в режимі реального часу. NetFlow Analyzer, будучи насамперед
інструментом моніторингу пропускної спроможності, оптимізував тисячі мереж по всьому світу завдяки комплексному підходу до пропускної спроможності мережі та моделям трафіку. NetFlow Analyzer є об'єднаним рішенням, яке збирає воєдино, аналізує і передає дані про те, для чого і ким використовується пропускна здатність вашої мережі. NetFlow Analyzer є надійним партнером, що оптимізує використання пропускної спроможності в більш ніж мільйоні інтерфейсів у всьому світі, а також виконує експертизу мереж і аналіз мережевого трафіку.

Управління та оптимізація політик безпеки мережевих пристроїв

IBM® Tivoli® Security Policy Manager
IBM® Tivoli® Security Policy Manager спрощує дотримання відповідності вимогам і забезпечує оперативне управління в масштабах усього підприємства, даючи змогу підрозділу інфраструктури та безпеки централізовано керувати й застосовувати політики безпеки для ресурсів веб-служб у кількох точках реалізації політик, включно зі шлюзом DataPower®.
Tivoli Security Policy Manager - це засноване на стандартах рішення для захисту застосунків, що забезпечує централізоване управління політиками безпеки SOA та посилення контролю доступу до застосунків і сервісів.
Tufin Orchestration Suite
Відзначений нагородами пакет Tufin Orchestration Suite - це рішення, орієнтоване на роботу з політиками, для автоматичного аналізу ризиків, проектування, надання та аудиту змін безпеки мережі. Tufin зменшує поверхню атаки та зводить до мінімуму збої в критичних додатках.
Автоматизація мережевої безпеки дає змогу підприємствам вносити зміни в систему безпеки за лічені хвилини, а не дні, з постійною відповідністю вимогам і підвищеною гнучкістю.

Tufin Orchestration Suite забезпечує підтримку пристроїв різних постачальників для провідних корпоративних мереж, включно з фінансами, телекомунікаціями, енергетикою та комунальними послугами, охороною здоров'я, роздрібною торгівлею, освітою, урядом, виробництвом, транспортом і аудитом. Технологічний альянс Tufin передбачає тісне партнерство з лідерами галузі для забезпечення повної інтеграції, відзначеного нагородами Tufin Orchestration Suite з їхніми рішеннями.
AlgoSec Security Management Solution
AlgoSec Security Management Solution підтримує всі провідні бренди традиційних і наступного покоління брандмауерів і засобів управління хмарною безпекою, а також маршрутизатори, балансувальники навантаження і веб-проксі для забезпечення уніфікованого управління політиками
безпеки в будь-якій різнорідній хмарі, SDN або локальній мережі підприємства. AlgoSec також інтегрується з провідними системами управління ІТ-послугами, SIEM, системами ідентифікації та управління, а також сканерами вразливостей.
AlgoSec унікальний тим, що керує всім життєвим циклом політики безпеки, щоб забезпечити постійне і безпечне з'єднання для ваших бізнес-додатків.
Завдяки єдиній панелі ви можете автоматично виявляти вимоги до під'єднання застосунків, проактивно аналізувати ризики, швидко планувати й виконувати зміни безпеки мережі та безпечно виводити з експлуатації правила брандмауера - і все це без єдиного дотику та бездоганно організовано в різнорідній загальнодоступній або приватній хмарі тощо. -надавати мережеве оточення.

Надання безпечного доступу у внутрішню мережу

F5® BIG-IP® Access Policy Manager
F5® BIG-IP® Access Policy Manager® (APM) - це безпечне, гнучке та високопродуктивне рішення для забезпечення доступу на основі проксі, що забезпечує уніфіковане глобальне управління доступом для ваших користувачів, пристроїв, додатків та інтерфейсів прикладного програмування (API).
Завдяки єдиному управлінню інтерфейс BIG-IP APM об'єднує управління віддаленими, мобільними, мережевими, віртуальними робочими столами та веб-доступом. З BIG-IP APM ви можете створювати і впроваджувати прості, динамічні, інтелектуальні політики доступу.


BIG-IP APM об'єднує централізоване управління доступом до мережі, ідентифікацію, єдиний вхід і адаптивну автентифікацію в одному гнучкому, масштабованому рішенні для доставки застосунків, яке спрощує і консолідує вашу інфраструктуру доступу.
Citrix Gateway
Citrix Gateway являє собою кероване клієнтом рішення, яке можна розгорнути на стороні споживача або в будь-якій загальнодоступній хмарі, наприклад AWS, Azure або Google Cloud Platform. Citrix надає користувачам безпечний доступ і єдиний вхід в усі необхідні для продуктивної роботи віртуальні, SaaS- і веб-додатки..


Citrix є одночасно і хмарним сервісом, і рішенням для забезпечення безпечного доступу на стороні споживача, яке гарантує користувачам єдиний вхід в усі необхідні для роботи віртуальні, SaaS- і веб-додатки. Незважаючи на те що Citrix Access Control і Citrix Gateway є керованими компанією Citrix хмарними сервісами, Citrix Gateway - це рішення, кероване клієнтом, яке можна розгорнути на стороні споживача або в будь-якій загальнодоступній хмарі.

Захист WEB-додатків

F5 Networks AWAF
Захистіть свої додатки за допомогою поведінкової аналітики, проактивного захисту ботів і шифрування конфіденційних даних на рівні додатків. Скористайтеся оцінювачем ROI від F5 і Forrester, щоб дізнатися, як Advanced WAF може поліпшити ваш стан безпеки і заощадити гроші.

Картина загроз різко відрізняється від тієї, що була всього 5 років тому. Традиційний брандмауер веб-додатків (WAF) колись був дуже ефективним рішенням для запобігання атакам на рівні додатків, але нині виникають проблеми із захистом від просунутих атак і винахідливості атакувальників. Сигнатури часто не встигають за новими загрозами. Навіть коли традиційний WAF здатний пом'якшити загрозу, його розгортання та управління стає викликом для підрозділів безпеки. Сьогодні необхідні нові методи для ефективної автоматизації пом'якшення загроз, що швидко розвиваються.
Imperva WAF

Захистіть свої додатки в хмарі та локально за допомогою одного й того ж набору політик безпеки та можливостей управління. Безпечна міграція додатків при збереженні повного захисту.
Imperva WAF є ключовим компонентом рішення для забезпечення безпеки додатків повного спектра, що лідирує на ринку, яке виводить глибокий захист на новий рівень. Imperva WAF захищає від найкритичніших загроз безпеки веб-застосунків: впровадження SQL-коду, міжсайтовий скриптинг, незаконний доступ до ресурсів, віддалене вмикання файлів та інші загрози OWASP Top 10 і Automated Top 20. Дослідники безпеки Imperva постійно відстежують ландшафт загроз і оновлюють Imperva WAF найостаннішими даними про загрози.
Citrix Web App Firewall
Citrix Web App Firewall - це файервол, що працює на рівні веб-додатків (WAF), який захищає веб-додатки та сайти від атак відомих і невідомих типів, зокрема від загроз на прикладному рівні та вразливостей нульового дня..

Незважаючи на постійно зростаючу кількість загроз, Citrix Web App Firewall забезпечує комплексний захист без зниження пропускної здатності або збільшення часу реагування застосунків. Спрощені засоби управління конфігурацією, доступні у вигляді хмарного рішення або інтегровані в рамках платформи Citrix ADC, додатково знижують ризик. Варіанти об'єднаного ліцензування дають змогу здійснювати зростання поступово і застосовувати масштабування на вимогу.
Fortinet FortiWeb
Міжмережевий екран веб-додатків Fortinet FortiWeb ідеально підходить для захисту важливих веб-додатків від атак, що використовують відомі та невідомі вразливості.
Нові загрози, що становлять небезпеку для веб-додатків, з'являються щодня. Це пов'язано в тому числі з
розгортанням нових функцій, оновленням наявних і впровадженням нових API-інтерфейсів мережі. Необхідне рішення, здатне адаптуватися до цих змін. FortiWeb - ось це рішення. FortiWeb забезпечує комплексний захист веб-додатків за допомогою служб репутації IP-адрес, захисту від DDoS-атак, перевірки протоколів, протидії ботам і сигнатур атак на додатки. Також рішення підтримує інші функції захисту застосунків від низки загроз, включно з 10 найпоширенішими загрозами за версією OWASP.

Клас рішень Sandbox

McAfee® Advanced Threat Defense
Рішення дає організаціям можливість виявляти складні важковловимі шкідливі програми та негайно перетворювати інформацію про загрози на невідкладні заходи реагування та забезпечення безпеки.

На відміну від традиційних ізольованих середовищ ("пісочниць") до нього включено додаткові засоби перевірки, що розширюють можливості виявлення загроз і виявлення методів обходу захисту. Тісний взаємозв'язок рішень для захисту мереж, кінцевих точок і проведення розслідувань тощо забезпечує миттєвий обмін інформацією про загрози в масштабах усього середовища. Це дає змогу зміцнити захист і оптимізувати процеси розслідування інцидентів. Гнучкі варіанти розгортання дають змогу інтегрувати цей продукт у будь-яку мережу.
Цей продукт підтримує аналіз в ізольованому середовищі, що допомагає підвищити ефективність наявних засобів безпеки, наприклад рішень для захисту кінцевих точок, веб-шлюзів і шлюзів електронної пошти, засобів захисту мережі та інших компонентів Deep Discovery. Підозрілі об'єкти або URL-адреси автоматично або вручну надсилаються на аналіз, а інформація про загрози автоматично передається в Trend Micro і сторонні продукти. Аналізатор виявляє програми-вимагачі, розширені шкідливі програми, шкідливі програми "нульового дня" і багато іншого.
JoeSandbox
JoeSandbox в автоматичному режимі проводить аналіз і моніторинг поведінки виконуваних файлів, URL-посилань і операційної системи в ізольованому і контрольованому оточенні. Усі події складаються в докладні та деталізовані аналітичні звіти.
Аналітичні звіти, що містять ключову інформацію про загрози, дають змогу фахівцям з кібербезпеки розгортати, впроваджувати та розробляти відповідні стратегії захисту та механізми захисту.
Також, є можливість використання Joe Sandbox Ultimate як онлайн-веб-сервіс, що дає змогу аналізувати будь-які шкідливі програми, орієнтовані на операційні системи на базі Windows, Android, macOS та iOS.
Joe Sandbox Cloud є повністю приватною. Жодні зразки або дані аналізу не передаються чи завантажуються третім особам!
Checkpoint Sandblast
Сьогоднішні мережі без кордонів перевизначають захист кінцевих точок. Маючи безліч кінцевих точок, які вільно звертаються до мереж, вони зберігають конфіденційні корпоративні дані.

Оскільки 70 відсотків успішних порушень даних починаються на кінцевих точках 1, профілактичний підхід до безпеки кінцевих точок може допомогти зупинити кібератаки. SandBlast Agent - це передове рішення для захисту кінцевих точок і запобігання загрозам для захисту вашої організації.

Рішення використовує статичні, динамічні та поведінкові технології виявлення та запобігання з передовим штучним інтелектом, щоб забезпечити високий коефіцієнт захисту.
Fireeye Malware Analysis
Аналіз шкідливих програм є важливою частиною запобігання та виявлення майбутніх кібератак. Використовуючи інструменти аналізу шкідливих програм, експерти з
кібербезпеки можуть аналізувати життєвий цикл атаки та збирати важливі деталі криміналістичної експертизи, щоб підвищити рівень їхньої аналітики загроз.Продукти для аналізу шкідливих програм від компанії Fireye надають безпечне середовище для тестування, відтворення, характеристики та документування розширених шкідливих дій. Аналіз шкідливих програм показує життєвий цикл кібератак, від початкового експлойта і шляху виконання шкідливих програм до адресатів зворотного виклику і подальших спроб двійкового завантаження.

Сетевые экраны следующего поколения

Checkpoint NGFW
Ваша мережа постійно піддається загрозам. Для її захисту потрібен найсучасніший брандмауер. Check Point пропонує брандмауер нового покоління для відстеження та контролю застосунків користувача і сканування контенту. З ним безпека вашої мережі гарантована.

Відстеження та контроль використання додатків. Вдосконалене розпізнавання особистих даних і просте застосування політик. Надійний шлюз безпеки в одному спеціалізованому пристрої. Розпізнавання особистих даних. Комплексне управління безпекою. Запобігання вторгненням. Контроль на рівні застосунків. Ведення журналу та аналіз стану.
Усе це короткий перелік функціональних можливостей рішення.
FortiGate
Міжмережевий екран наступного покоління FortiGate використовує спеціально розроблені лабораторією FortiGuard Labs процесори та служби безпеки з використанням ШІ для забезпечення максимального захисту та ефективної перевірки
як незашифрованого, так і зашифрованого трафіку. FortiGate знижує витрати і складність рішень, забезпечує повне відстеження застосунків, користувачів і мереж і найкращий захист у своєму класі. Будучи невід'ємною частиною Fortinet Security Fabric, FortiGate підтримує взаємодію з усіма захисними рішеннями Fortinet і з рішеннями сторонніх постачальників у мультивендорному середовищі для обміну даними про загрози та підвищення рівня безпеки.
Paloalto NGFW
Захист вашого підприємства починається з вашого брандмауера. Настав час перейти від застарілої безпеки до архітектур на основі запобігання, які розвиваються разом із вашим бізнесом. Інноваційна платформа мережевої безпеки ядром якої є next generation firewall,
на базі унікальної, розробленої PA Networks технології App-ID, забезпечує безпеку мережі на рівні додатків, користувачів і контенту з використанням як фізичної, так і віртуальної архітектури. Рішення мережевого захисту PAN відповідають найвищим вимогам до мережевої безпеки, як за продуктивністю, так і за функціональністю, і є безумовними лідерами галузі, що підтверджено звітами Gartner, кількістю користувачів (понад 77 000 у 100 країнах) і зростаючим обсягом продажів компанії (у 10 разів за останні 2 роки).
Sophos XG Firewall
Sophos XG Firewall забезпечує комплексний захист брандмауера наступного покоління, який розкриває приховані ризики, блокує невідомі загрози та автоматично реагує на інциденти.
Рішення містить низку нововведень, які не тільки полегшують вашу роботу, а й забезпечують безпеку вашої мережі.
З'єднайте ваші кінцеві точки з брандмауером для отримання розширених даних і координації. Вбудовані шаблони політик безпеки дозволять швидко захистити популярні додатки. Поведінковий аналіз користувачів дасть змогу запобігти потенційним ризикам. Ці та інші функціональні можливості допоможуть Вам досягти нового рівня захищеності.
Forcepoint Next Generation Firewall
Forcepoint Next Generation Firewall (NGFW) поєднує швидку, гнучку роботу в мережі (SD-WAN і LAN) з кращим у галузі рівнем безпеки, щоб гарантувати зв'язок і захист вашим співробітникам та їхнім даним у різноманітних корпоративних мережах, що швидко розвиваються. Forcepoint NGFW забезпечує постійний захист, високу продуктивність і зручну експлуатацію у фізичних, віртуальних і хмарних системах. Він спочатку був розроблений для забезпечення високої доступності, масштабованості та можливості централізованого управління з повною видимістю на всі 360°.

Клас рішень Deception Grid

TrapX
DeceptionGrid
DeceptionGrid забезпечує потужний автоматизований захист від атак. TrapX DeceptionGrid захищає ваші цінні активи від безлічі атак зловмисних інсайдерів і досвідчених кіберзлочинців. Це автоматизоване рішення в галузі кібербезпеки.
DeceptionGrid розгортає "мінне поле", яке не може уникнути жоден зловмисник. Це приховані пастки і приманки (автоматичні помилкові маркери), які мають ідентичний вигляд з реальними ІТ ресурсами та інтернет-речами (IoT). Щойно зловмисник взаємодіє з будь-якою пасткою DeceptionGrid, ви моментально будете повідомлені за допомогою сигналу тривоги. DeceptionGrid інтегрується з ключовими елементами вашої мережі та екосистеми безпеки для стримування атак і забезпечення повернення до нормального режиму роботи.
Attivo Deception
Attivo забезпечує миттєву користь, забезпечуючи видимість "очима всередині мережі" і точне оповіщення про виявлення зловмисників на основі використання пасток або спроб використовувати облікові дані обману, що допоможе виявити атаку на її початку. Протягом багатьох років зловмисники успішно використовували різні тактики обману для злому мереж. Вони маскуються під законних співробітників, використовуючи вкрадені облікові дані та обманні
заходи для проникнення в мережу, залишаючись непоміченими протягом тривалого часу. Завдання підрозділів безпеки полягає в тому, що вони мають бути успішними у 100% випадків, а зловмиснику достатньо досягти результату лише один раз. Настав час використовувати виверти зловмисників проти них. Перехитрити противника рідко вдається без балансу захисних і наступальних заходів. Особливість Attivo полягає в тому, що компанія надає унікальні можливості організаціям, яких вони не можуть досягти за допомогою інших рішень інформаційної безпеки: здатність перехитрити зловмисника, змусити його бездоганно виконати свої дії та в кінцевому підсумку зірвати їхні зусилля, використовуючи їхній улюблений підхід обману.