Захист даних

У комп'ютерних системах дані піддаються високому ризику втрати через несправність або знищення обладнання, а також ризику розкрадання з боку зловмисників. Для ефективного захисту необхідно забезпечити контроль потоків інформації та визначити місця зберігання важливих даних, після чого забезпечити надійний захист.
Готові обговорити проєкт?
Зв'яжемося зручним для вас способом і відповімо на всі запитання
Обіцяємо не використовувати Ваші дані з метою маркетингу та реклами

Контроль дій привілейованих користувачів

CyberArk Core Privileged Access Security Solution
Привілейовані облікові записи та доступ, який вони надають, становлять найбільшу вразливість безпеки, з якою стикається організація сьогодні. Ці потужні облікові записи існують у кожному апаратному та програмному забезпеченні в мережі.

За правильного використання, привілейовані облікові записи використовуються для обслуговування систем,

спрощення автоматизованих процесів, захисту конфіденційної інформації та забезпечення безперервності бізнесу. Але в чужих руках ці облікові записи можуть бути використані для крадіжки конфіденційних даних і завдати непоправної шкоди бізнесу.


Рішення CyberArk Core Privileged Access Security Solution є найповнішим у галузі рішенням для захисту, контролю та моніторингу привілейованого доступу в локальній, хмарній і гібридній інфраструктурах. Створене з нуля для забезпечення безпеки, рішення CyberArk допомагає організаціям ефективно керувати привілейованими обліковими даними та правами доступу, активно відстежувати та контролювати привілейовані дії, інтелектуально виявляти підозрілі дії та швидко реагувати на загрози.

Запобігання витоку конфіденційної інформації

McAfee Total Protection for Data Loss Prevention (DLP)
Створене з нуля, наше рішення DLP швидко й ефективно захищає ваші дані, де б вони не знаходилися.
Ми полегшуємо запуск і експлуатацію рішення, пропонуючи його у вигляді простих компонентів, які можуть почати аналізувати ваші дані за лічені хвилини, а не місяці.

Розширення ваших локальних політик DLP у хмарі ніколи не було простішим. McAfee® Total Protection for DLP допомагає забезпечити відповідність нормативним вимогам і захищає конфіденційні дані, де б вони не знаходилися - на кінцевих точках, в мережі, в системах зберігання або в хмарі. Рішення пропонує один і той самий механізм політики DLP і механізм класифікації в різних середовищах. Немає необхідності заново створювати політики для захисту одного і того ж фрагмента даних у різних середовищах. Ця загальна політика захисту даних забезпечується за допомогою програмного забезпечення McAfee® ePolicy Orchestrator® (McAfee ePO ™) і його тісної інтеграції з McAfee MVISION Cloud.
Symantec Data Loss Prevention (DLP)
Забезпечення безпеки та відповідності інформації ніколи не було простим. Але сьогодні підприємства стикаються з новими і несподіваними проблемами безпеки. У міру того, як дедалі більше компаній відключають свої локальні системи та переходять на хмарні сервіси, дані компанії стають вразливішими для випадкового впливу недосвідчених користувачів хмари та помилок конфігурації.
Хмарна безпека - не єдина турбота для підприємств. Цільові кібератаки стали надто поширеними, оскільки кіберзлочинці розробляють ефективні нові методи, які обходять традиційні заходи безпеки і використовують користувачів для крадіжки цінних даних у компаній. Рішення Symantec Data Loss Prevention (DLP) забезпечує найвищий рівень захисту, необхідний для запобігання злому даних і захисту репутації вашої компанії. З нашою передовою технологією ви отримуєте всебічні можливості виявлення, моніторингу та захисту, які дають вам повну видимість і контроль над вашими конфіденційними даними.

Захист баз даних

IBM Guardium Data Protection
IBM Guardium Data Protection для баз даних забезпечує автоматичне виявлення і класифікацію конфіденційних даних, моніторинг активності даних у
реальному часі та когнітивну аналітику для виявлення незвичайної активності навколо конфіденційних даних. Він захищає від несанкціонованого доступу до даних, вивчаючи звичайні шаблони доступу користувачів, і може в реальному часі сповіщати про підозрілі дії. Він може динамічно блокувати доступ або поміщати на карантин ідентифікатори користувачів для захисту від внутрішніх і зовнішніх загроз, а також допомагає оптимізувати й автоматизувати робочі процеси відповідності. Продукт побудований на масштабованій архітектурі, яка забезпечує повний огляд активності даних у всіх основних базах даних.
Imperva SecureSphere
Imperva SecureSphere для баз даних надає рішення для моніторингу та аудиту баз даних, яке задовольняє широкому діапазону вимог відповідності, а також забезпечує захист даних у режимі реального часу, практично не чинячи негативного впливу на продуктивність бази даних.
SecureSphere швидко забезпечує позитивну віддачу від інвестицій за рахунок централізації аудиту та захисту бази даних у гетерогенних корпоративних системах, автоматизації процесів і забезпечення їхнього легкого повторення за одночасного скорочення обсягу ресурсів, необхідних для досягнення цілей управління ризиками бази даних.

У міру зростання розміру компанії зростає кількість баз даних і обсяг накопичених конфіденційних даних. SecureSphere використовує автоматизовані процедури для виявлення серверів баз даних і виявлення конфіденційних даних, а потім може класифікувати дані, щоб допомогти компаніям планувати свої програми, системи та політики щодо зниження ризиків.

Управління оновленнями операційної системи та програмного забезпечення

IBM BigFix
IBM BigFix - це платформа для спільного управління кінцевими точками і забезпечення безпеки для фахівців з ІТ-інфраструктури та безпеки.
Вона надає дані про кінцеві точки в режимі реального часу з єдиного інструменту, який може повторно
створювати образи віддалених пристроїв, розповсюджувати та виправляти програмне забезпечення, виявляти та інвентаризувати нові активи, оцінювати використання застосунків, а також відстежувати та забезпечувати дотримання політик відповідності для багатьох типів пристроїв з використанням декількох версій Windows. Операційні системи та додатки для Mac і Unix/Linux (*nix). Він пропонується як незалежне рішення для управління виправленнями, а також є частиною платформи управління та безпеки кінцевих точок.
Ivanti Patch For Endpoint Manager
Додайте управління патчами у своє оточення для оцінювання, тестування та застосування патчів ОС і додатків - автоматично.
За наявності великої кількості нормативних вимог і сторонніх застосунків, схильних до вразливостей, необхідне комплексне управління патчами. Усе це для уникнення виснажливої рутинної роботи. Дослідження, тестування, щоб переконатися, що виправлення не зламають ваше програмне забезпечення, розгортання, не забудьте про час простою і навантаження на мережу.

Endpoint Manager дає змогу швидко виявляти вразливості в Windows, Mac OS, Linux і сотнях сторонніх застосунків (Acrobat Flash/Reader, Java, веб-браузери тощо) і розгортати попередньо перевірені виправлення скрізь, де вони вам потрібні.

Резервне копіювання та відновлення

Veritas Backup Exec
Veritas Backup Exec - це рішення для резервного копіювання без бар'єрів. Ви обираєте, що резервувати, де зберігати і як платити за це. Ваші дані залишаються захищеними та доступними на всіх етапах - чи то резервне копіювання в хмарне сховище, чи то захист робочих навантажень у хмарі, чи то відновлення з хмари, чи то підключення до локального сховища.
Завдяки Instant Cloud Recovery Backup Exec безпосередньо інтегрується з Azure Site Recovery для забезпечення доступність додатків за допомогою хмарного аварійного відновлення (DR). Backup Exec можна придбати в рамках безстрокової або термінової підписки з необхідним рівнем функціональності - бронзовий, срібний або золотий. Бронзове видання пропонує найбільш економічний варіант. Срібна версія пропонує найбільш часто використовувані функції. Золота версія містить усі функції та можливості, доступні в Backup Exec. Ваша покупка заснована на кількості зовнішніх даних, які необхідно створити для резервного копіювання. Обраний вами набір ліцензій доступний у будь-якій кількості, яка вам потрібна.

Системи архівування

Veritas Enterprise Vault
Enterprise Vault є інтелектуальною програмною платформою архівування, призначеною для зберігання, управління та пошуку корпоративних даних у різних середовищах, як-от поштові програми, файлові сервери, платформи миттєвого обміну повідомленнями, системи управління контентом і системи спільної роботи.
Оскільки різні типи даних створюються в різній кількості, Enterprise Vault використовує гнучкі технології інтелектуальної класифікації та зберігання, що дають змогу групувати, індексувати та зберігати цільові дані з метою дотримання корпоративних політик зі зберігання та життєвого циклу даних. Одночасно з цим досягається зниження витрат на зберігання і резервне копіювання, спрощуються процеси управління.

Enterprise Vault також надає спеціалізовані додатки, як-от Discovery Accelerator і Compliance Accelerator, що дають змогу аналізувати архівні дані та виконувати ефективний пошук за архівом для проведення корпоративних розслідувань у межах ініціатив з інформаційної безпеки.

Системи управління обліковими записами

Sailpoint IdentityIQ
Якщо ви не знаєте, хто має доступ до ваших додатків і даних, можливо, у вас є прогалини в безпеці та відповідності, про які ви навіть не замислювалися. З IdentityIQ у центрі вашого підприємства ви можете контролювати доступ до кожного файлу та застосунку у вашому гібридному ІТ-середовищі
співробітникам, партнерам, підрядникам - навіть ботам.

І в міру зростання вашої організації IdentityIQ розширюється разом із нею. Він створений для управління мільйонами посвідчень, мільярдами точок доступу та десятками тисяч додатків і джерел даних. Не можете впоратися зі складністю та швидкістю бізнесу? Завдяки можливостям штучного інтелекту та машинного навчання, IdentityIQ надає інформацію для прийняття інтелектуальних рішень про доступ.

Системи управління інформацією та подіями безпеки

Micro Focus ArcSight Enterprise Security Manager
Коли хвилини важливі, Micro Focus ArcSight Enterprise Security Manager значно скорочує час на виявлення, реагування та сортування загроз кібербезпеки в масштабі. ArcSight Enterprise Security Manager (ESM) з просунутим механізмом розподіленої кореляції, допомагає командам безпеки виявляти і реагувати на внутрішні і зовнішні загрози, скорочує час відгуку з годин або днів до хвилин і дає SOCs можливість протидіяти більшій кількості загроз без додаткової робочої сили за допомогою спрощених робочих процесів SOC і постійно оновлюваних пакетів загроз, доступних на ArcSight Marketplace.
Splunk Enterprise
Splunk Enterprise - провідна в галузі платформа для машинних даних. Машинні дані - одна з найбільш швидкозростаючих і складних областей великих даних. Він також є одним із найцінніших і містить категоричні записи про транзакції користувачів, активність клієнтів, показання датчиків, поведінку комп'ютерів, загрози безпеці, шахрайські дії тощо. Д. Splunk Enterprise збирає всі дані про вашу машину, де б вони не були створені, включно з фізичним, віртуальним і хмарним середовищами.
Це дає змогу вам шукати, відстежувати й аналізувати ваші дані з одного місця в режимі реального часу. Усувайте проблеми та розслідуйте інциденти безпеки за лічені хвилини. Контролюйте свою інфраструктуру кінцевого користувача, щоб уникнути погіршення обслуговування або простоїв. Отримайте оперативний інтелект з наочністю в реальному часі та критичним розумінням досвіду клієнтів, транзакцій та інших ключових бізнес-показників. Splunk Enterprise доступний у вигляді завантаження програмного забезпечення або хмарної служби, яка робить дані про ваш комп'ютер доступними, корисними та цінними для всієї організації.